Термінали збору даних загального призначення

Термінали ЗД загального призначення – спеціальні прилади портативного типу, призначені для оперативного збору інформації про товар, передачу її через визначені канали зв’язку (через Bluetooth, точку доступу Wi-Fi, інфрачервоний порт та ін.).Термінал, через вбудовану пам’ять та сканер штрих-коду, зберігає отриману інформацію для наступного передання її на комп’ютер з використанням різних інтерфейсів.

Термінали збору даних даного виду використовують:

 1. в інвентаризації складу;
 2. при проведенні великої кількості операцій;
 3. у випадках мобільної торгівлі;
 4. у випадках надання послуг на виїзді.

У терміналів збору даних є технічні можливості, що визначаються ПЗ приладу. Щоб зробити правильний вибір у придбанні того чи іншого пристрою, необхідно добре розуміти особливості діяльності підприємства.

Можливості терміналів збору даних для складу облік товару), режими «приймання – відвантаження»

 • прийняття (відвантаження) товару із скануванням штрих-кодів на ньому (згідно з товарно-транспортними накладними);
 • оформлення потрібних накладних за допомогою терміналу;
 • відображення розбіжностей;
 • робота з товаром, в якого немає штрих-кодів;
 • обробка продукції незалежно від видів пакування.

Термінал з автоматизації складу здатний здійснювати наступні операції:

 • переоблік товару через пошук її штрих-коду або кодування;
 • встановлення ваги та кількості продукції (через застосування штрих – коду);
 • робота з товаром, незалежно від пакування.

Термінали збору даних промислового значення

ТЗД промислового класу

Прилади, які поширені в різних галузях господарювання. Неможливо уявити будь- яке промислове підприємство, склад, базу, гіпермаркет, що не використовують у своїй діяльності такі портативні ПК. Застосування терміналів збору даних робить можливим вдосконалити роботу персоналу, автоматизувати процес обліку, контролю продукції, вантажу, створення замовлень, здійснення інвентаризації.

Термінали збору даних використовують не лише на складах та магазинах, розширюється сфера їх застосування (наприклад, в готельному бізнесі, автомобільному транспорті, в лікувальних закладах). Широкий спектр застосування впливає на постійне технічне, функціональне вдосконалення пристроїв, враховуючи нові потреби споживачів. Використовуючи в своїй роботі терміналів збору даних в робочому процесі, дозволяє відмовлятися від використання простих моделей, які обмежують можливість користувача. Такі промислові термінали оснащені високим рівнем захисту (рівень ІР) від пошкодження при падінні, здатні працювати як при високої, так і в умовах низької температури; однаково надійно та безперебійно працюють і в закритих приміщеннях, на відкритому просторі. Деякі моделі обладнані ручкою, у вигляді пістолета, що робить їх більше зручними під час роботи.

Нині, ТЗД, призначені для складу, поєднують сканер штрих – коду і міні – комп’ютер. У них є більші можливості для введення даних через використання сканера штрих – коду, зчитувача RFID-міток чи ручного вводу; швидкого обміну інформацією із системою обліку, фіксацією її в пам’яті пристрою. Чимало терміналів можуть окремо програмуватися, враховуючи особливості діяльності підприємства та завдань.

Компанії, які проводять діяльність у сфері комп’ютерних технологій, обчислювальної техніки, постійно беруть учать у покращенні терміналів, що виготовлюються. Термінал збору даних марки Motorola повністю відповідає вимогам, що встановлюються для промислових терміналів збору даних: він має хороший рівень пиле- та вологозахисту, міцний корпус, матрицю, яка відображає близько 64 тис. відтінків кольорів. Цей термінал для автоматизації роботи складу можливий при використанні в темпераратурних режимах від -40°С до +70°С, в нього вбудований гучномовець, мікрофон, сигнали звукові та світодіодні. Термінал збору даних Motorola застосовує ОС від Microsoft, є можливим використання USB 1.1, Wi-Fi та Blutooth, а також «хост – клієнт» full-speed інтерфейсів; містить значний обсяг пам’яті, слот, завдяки чому можливе використання мікро SD карти, об’ємом до 32 ГБ.

Разом з придбанням терміналу збору даних марки Motorola, залишиться тільки визначитися з принтером, який найбільше підійде для Вас за технічними ознаками та ціною.