Підготовка до зно з української мови та літератури

Як часто в дитинстві ми мріяли стати дорослими, аби не мати проблем в школі, не сваритися з батьками і мати власні гроші. А ходити на роботу й діяти в житті, як заманеться, взагалі було на грані фантастики. Але закінчивши школу й університет, створивши власну сім’ю, всі ми мріємо повернутися в ті часи, коли уроки допомагала робити тоді ще молода мама й зранку пакувала в школу пакетик з бутербродом і яблуком.
Сьогодні вже збираємо власних дітей до школи, допомагаємо робити складні домашні завдання з фізики й алгебри, турбуємося про те, що підготовка до зно з української мови та літератури ще не проводилася, а тестування вже скоро.
Проте є й позитивні моменти. Раніше наше покоління не виходило з бібліотеки в період сесії. Ну а зараз наші діти не вилазять з всесвітньої мережі, в пошуках можливості підготуватися до іспитів. Так, з Інтернетом звичайна підготовка до зно набагато простіша. До прикладу, сайт за цим посиланням містить сотні мегабайтів корисної інформації для учнів, які планують продовжити навчання в певних вищих учбових закладах. Також на ресурсі можна купити шкільні підручники, які, між іншим, не у всіх книгарнях є.
Ось так у батьків, які допомагають дітям готуватися до зно, народжуються мрії про повернення в далеке дитинство.

Добре було, коли батьки турбувалися: бігали по друзях-сусідах в пошуках потрібної інформації. Дізнавалися про те, як здати іспит, кому і що занести, де і яким чином можна дістати той чи інший підручник, літературу чи посібник.

Мабуть, саме за тими часами сумує і моя дружина. Бачу, як турбується про нашого сина, якому через кільканадцять місяців вже час „вилітати” з батьківської хати на навчання в інше місто. Відчуваю, що тягне його на власні „хліба” без турботи і повчань батьків. Також в очах і діях можна прочитати, що набридла йому та школа, вчителі, уроки й екзамени. Про зовнішнє незалежне оцінювання й годі балакати.

В той же час бачу, як свідомо й відповідально він підійшов до вивчення підручників й посібників для підготовки до зно. Аж ніяк не сусідський ледащо, який з двійок в школі ледве виліз. Йому про університет годі й мріяти. Ну, кожному своє. Хай батьки його думають про майбутнє й перспективи в житті.

Проте повернуся до питання підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. Вище були наведені посилання на ресурс, де можна знайти всі необхідні підручники й посібники. Також там можна купити шкільні підручники, яких в наші дні не завжди вистачає в бібліотеках, тому відповідальними за їх наявність на партах учнів є батьки. Завітайте на сайт.