.

F.A.Q.

На цій сторінці ви знайдете відповіді на запитання, які часто нам задають

Звідки у вас стільки наукових робіт?

– Переважна більшість робіт була написана нами особисто та нашими колегами за останні 8 років. Практично всі курсові та дипломні роботи є у вільному доступі в бібліотеках університетів та інститутів. А ще деякі роботи нам просто дарували студенти після успішного захисту та закінчення навчального закладу.
Чому ви берете гроші, якщо дипломні та курсові роботи безкоштовні?

– Гроші за курсові та дипломні роботи ми не беремо (зверніть увагу на те, що роботи всі різні: курсові, дипломні, дисертації, а вартість послуг одна і та сама). Символічна плата фактично за надані послуги з оформлення та пересилання самих робіт береться для підтримки роботи нашого сайту та на каву і пиво працівникам.
Я хочу знати, які гарантії є на курсові та дипломні роботи? Якщо я заплачу, а отримаю пустий файл з іншою інформацією?

– Гарантій на роботи ми не надаємо жодних, адже ми їх не продаємо! Проте запевнимо вас на 200%, що всі курсові та дипломні були вручну перемодеровані перед додаванням в каталог. Ми зацікавлені в тому, щоб ви звернулися до нас ще та привели друзів. Будемо раді, якщо наш сайт допоможе вам у пошуку курсових та дипломних робіт на українській мові з метою написання власного дослідження.
А чи не мучить вас совість, що ви даруєте освіту?

– При бажанні обманути викладача студент знайде 1000 способів це зробити. Він може навіть десь купити курсову чи дипломну роботу, а потім її успішно захисти. В той же час, якщо студент бажає отримати знання, навики та уміння, то він напише свою дисертацію власноруч, а ми лише готові допомогти. Мета нашого проекту – наочно показати, як пишуться наукові роботи, як вони оформляються та які джерела можна використати у власному дослідженні.
Мені подобається ваша ідея і я хочу додати свою роботу в ваш каталог. Що для цього мені потрібно зробити?

– Ми з радістю приймемо вашу роботу до себе в базу. Вам потрібно написати нам листа з прикріпленою роботою. Після перевірки ми викладемо її в базу. Більше того, в знак подяки ми подаруємо вам на вибір будь-яку роботу з нашого архіву. Давайте співпрацювати.
Я оплатив ваші послуги, проте посилання не робоче – що мені робити?

– Будемо Вам вдячні, якщо ви вкажете на наші помилки в роботі сайту. Ми виправимо посилання, а роботу вишлемо вам напряму на вашу електронну скриньку.
Оплатив ваші послуги, скачав архів з роботою, але це зовсім не та курсова, яку я замовляв – в архіві інший файл.

– Ми вишлемо Вам роботу напряму на електронну скриньку, якщо виникне подібна ситуація. Просимо вибачення наперед за можливі негаразди в роботі.
Я знайшов у вас в архіві свою роботу і не бажаю, щоб вона була доступна загалу.

– Без проблем, ми видалимо вашу роботу з нашої бази (очевидно вона потрапила туди помилково) за умови, що ви доведете ваше авторство. В такому випадку напишіть нам листа в підтримку.