Актуальність навчання в Польщі

body-img

Мабуть більшість українців і певною заздрістю споглядають на позитивні зміни в сусідній Польщі, яка з десяток років тому вступила до ЄС і пережила ті важкі зміни в суспільстві, які на нас лише очікують. Лишень поглянути на такі показники, як низький рівень злочинності, високі патріотичні почуття, чітке сформоване громадянське суспільство, невисока вартість навчання в Польщі, бажання змін та омолодження політики тощо.
Всі ці та інші моменти дуже хотілося б впровадити в наше українське життя, проте на все свій час. Але хотілося зазначити, що добросусідські стосунки з поляками дають нашим дітям певні переваги. Так, наприклад, сьогодні без проблем можна віддати на навчання в Польщу свого сина чи доньку, які мають намір отримати науковий ступінь, але не в українських ВНЗах.
Чому це вигідно і як це організувати? Вигода очевидна: отримання освіти в країні-члені ЄС, в якому ми, дай Бог, теж будемо, є інвестицією в успішне працевлаштування в майбутньому. Дипломи українських вишів, на жаль, викликають сумніви в багатьох розвинутих країнах, а з польськими все не так погано. Також слід зазначити, що повернувшись в Україну після навчання в польському університеті, буде набагато легше будувати власне громадянське суспільство на європейських засадах, аніж робити це саме після нашого інституту. Дізнатися більше про навчання в Польщі можна тут: http://study-advisor.info/vyshcha-osvita-v-polshchi/ – ласкаво просимо.